Elite Nieruchomości

Wideo prezentacja nieruchomości to nasza specjalność. Jednak tym razem poszliśmy o krok dalej i zrealizowaliśmy prezentację biura nieruchomości. Elite Nieruchomości, agencja obejmująca swoim zasięgiem Pomorze Zachodnie, to nie tylko piękne wnętrza, ale też wspaniali ludzie, tworzący zespół pełen pasji. Jak mówią – każdy potrzebuje miejsca, które może nazwać domem. Wierzymy, że udało nam się oddać tę ideę obrazem.

Nest Design

Wnętrze wyjątkowe, tak można określić realizację Nest Design. Cieszymy się, że to właśnie my mogliśmy uchwycić ją w kadry i Wam zaprezentować. Cztery pokoje, kuchnia, łazienka i drewno – główny bohater filmu. Panele ścienne w geometrycznych kształtach, zegary, stoły, stoliki, schody… ach długo, by wyliczać. Zespół Nest Design zajął się nie tylko realizacją całej zabudowy, ale i jej samym projektem. Trzeba przyznać, kreatywności tu nie brakuje!

Forest House

Scarlet Studio prezentuje Forest House, domki w sercu nadmorskiego lasu. Wypoczynkowy kompleks jest dedykowany gościom odwiedzającym Pobierowo. 6 kameralnych nieruchomości wzniesiono w nowoczesnym minimalistycznym stylu. Ciemny szkielet i oszklone fronty, w których przeglądają się sosny, to kwintesencja dizajnu tego miejsca. We wnętrzu można poczuć silne wpływy skandynawii, jednak nie brak też stylowych marynistycznych odniesień. Instagramową aurę wystroju zwieńcza siatka w podłodze piętra, pełniąca funkcję wypoczynkową. Nie da się też nie wspomnieć o wszechobecnej zieleni i śpiewie ptaków, w końcu to pierwsze, co zobaczycie i usłyszycie na miejscu.

Scarlet x Malta

Doskonałe miejsce dla miłośników architektury. Fortyfikacje, szlachetne wykończenia budynków i ich fenomenalny stan – to musi być Malta i jej stolica Valletta. Miasto zachwyciło nas widokami i niepowtarzalną jakością nieruchomości. Mimo, że tym razem nie oprowadzimy Was po wnętrzach hotelu, zapraszamy na wycieczkę przez bajkowe uliczki i magiczne chwile złapane podczas spacerów w przerwie od pracy.

 

Plenty

Plenty Restaurant & Apartments, obiekt usytuowany w jednej z najbardziej atrakcyjnych architektonicznie i komunikacyjnie części Starego Miasta w Szczecinie. W środku dostępne są trzy odmienne apartamenty na wynajem. Styl projektu wnętrza można określić popularnym dziś terminem minimalizmu. Zwieńczeniem miejsca jest restauracja z salą bankietową.

Yellow House

Kameralny kompleks wypoczynkowy Yellow House w Dziwnowie. 14 nowocześnie urządzonych domków, których znakiem rozpoznawczym (jak wskazuje nazwa) jest żółty kolor elewacji.
Wnętrza urządzono tak, aby można było jednocześnie mówić o nich – przestronne i przytulne. Ważną częścią “żółtych domków” jest lokalizacja. Kompleks mieści się w sąsiedztwie jeziora, a także u ujścia rzeki Dziwnej do Bałtyku. Co za tym idzie, dosłownie kilka kroków od plaży.

Bliźniak na Bezrzeczu

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej na Bezrzeczu w Szczecinie został przygotowany dla najbardziej wymagających lokatorów. Pięć pokoi o najwyższym standardzie wykończenia, stylowa otwarta kuchnia z elegancką jadalnią, do tego poddasze zaadaptowane na pokój gościnny. Glamour, to określenie, które najtrafniej oddaje styl nieruchomości. Prezentacja została przygotowana na zamówienie agencji nieruchomości Elite Nieruchomości, Szczecin.

Willa na Głębokim

Dwurodzinna willa nad jeziorem Głębokim w Szczecinie to nowoczesna i przestronna nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Wnętrze kryje w sobie siedem elegancko urządzonych pokoi, obszerny ogród, a także miejsca garażowe. Prezentacja została przygotowana na zamówienie agencji nieruchomości Elite Nieruchomości, Szczecin.

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ